Kurabiye 🍪

Rızanızı istediğimiz çerezleri kullanıyoruz.

KVKK Bildirimi

LÜTFEN SİTEYİ ZİYARET EDEN HERKES İÇİN GEÇERLİ OLAN AŞAĞIDAKİ KULLANIM ŞARTLARINI DİKKATLİCE OKUYUN. BU SİTEYİ KULLANMAYA DEVAM ETTİRİRSENİZ, BU KURALLARA UYMAYI KABUL EDERSİNİZ.

AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti., istediği zaman önceden haber vermeksizin bilgilere ekleme, silme veya değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanım Koşullarının hükümleri, herhangi bir taraf adına veya adına herhangi bir sözleşme veya başka bir yasal hak oluşturmaz.

Bu site size AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti.'ın tarımsal işletmeleri hakkında bilgi verir. Bu sitenin kullanımını kolaylaştırmak için, ilgili ziyaretinizin amacına bağlı olarak size özel bilgiler sağlıyoruz. BU SİTEDEKİ HİÇBİR BİLGİNİN AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti.´ ÜRÜNLERİNİN DOĞRU KULLANIMI HAKKINDA TALİMAT AMACIYLA SAĞLANMADIĞINI YA DA OLARAK GÖRÜLMESİ GEREKTİĞİNİ UNUTMAYINIZ. 

AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti., bu Web sitesindeki bilgileri yalnızca genel bilgilendirme amacıyla sunmaktadır.

Garanti veya Sorumluluk Yok

AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti., sitesini güncel tutmayı taahhüt eder. Ancak AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti., bu sitede yer alan hiçbir bilginin doğruluğunu ve eksiksizliğini garanti etmez. AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti., bu Web sitesini ziyaretinizden kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkan doğrudan, dolaylı, özel, cezai, arızi veya diğer dolaylı zararlardan, bunlarla sınırlı olmamak üzere, kar kaybı, iş kesintisi ve program kaybı dahil olmak üzere sorumlu değildir. veya elektronik veriler. 

AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti., ziyaretçilerimizin rahatlığı için diğer Web sitelerine bağlantılar sağlamaktadır. Ancak, bu sitedeki bazı bağlantılar, AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti.'ın kontrolü altında olmayan üçüncü şahıslar tarafından sağlanan sunucularda bulunan kaynaklara yönlendirmektedir. AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti., üçüncü şahısların içeriğinden veya sizin bu içerikleri kullanmanızın sonuçlarından sorumlu değildir.

Uzman Tavsiyesi veya Görüşü

Ziyaretçilerimiz için faydalı bir kaynak olarak bu site uzman görüşleri içerebilir. Bu sitedeki uzman görüşü olarak tanımlanan veya bu siteden hyperlink ile erişilen bilgiler, mutlaka AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti.'a ait olmayan bu ilgili uzmanların görüşlerini temsil eder. Bu uzmanlar AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti. çalışanı değildir ve görüşlerinin kullanılması nedeniyle AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti.'dan herhangi bir ücret almazlar. AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti., bu tür materyallerde yer alan herhangi bir bilgi veya görüşün doğruluğunu veya eksiksizliğini onaylamaz ve bunlardan sorumlu değildir. Lütfen uzman tavsiyesinin sadece o uzmanın kişisel görüşünü yansıttığını unutmayın - hiçbir durumda AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti.'ın görüşü veya sorumluluğu olarak kabul edilmeyecektir.

Gizli olmayan bilgiler

Web Gizlilik Politikamızda aksi belirtilmediği sürece, bu site aracılığıyla AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti.'a yapacağınız her türlü iletişim gizli ve mülkiyet dışı olarak kabul edilecektir. AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti., bu tür iletişimlerde yer alan fikirler, kavramlar, teknik bilgiler veya teknikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü bilgiyi herhangi bir amaçla, size herhangi bir tazminat ödemeden ve kaynak belirtmeden kullanmakta serbesttir.

Fikri mülkiyet

Fikri mülkiyet haklarını cezai yaptırımlar da dahil olmak üzere yürürlükteki yasalarda belirtilen azami ölçüde uygulamanın AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti.'ın politikası olduğunu lütfen unutmayın. Bu sitedeki hiçbir şey, AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti.'ın veya AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti. değilse, Ticari Marka sahibinin açık yazılı izni olmaksızın, zımnen veya başka bir şekilde Ticari Markalar üzerinde veya bunlara herhangi bir lisans veya hak verildiği şeklinde yorumlanamaz. Ayrıca, bu sitenin içeriğinin kişisel, ticari olmayan amaçlar dışında herhangi bir şekilde çoğaltılması, yeniden iletilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti.'ın önceden yazılı iznini gerektirir. Bu sitenin içeriğinin her kopyasında veya bir kısmında aşağıdaki telif hakkı bildirimi bulunmalıdır: Telif Hakkı © 2023 AMALGEROL Tarım ve Kimyevi Madde San. Tic. Ltd. Şti.

Tüm hakları Saklıdır

Bülten

Tekliflerden yararlanın ve haberlerimizi alın

Spam yok. İstediğiniz zaman abonelikten çıkabilirsiniz.